Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, hotel v Desné, hledáme šikovné číšníky/servírky na hlavní pracovní poměr. Nabízíme mzdu až 23 tis. příplatky dle ZP. Vhodné i pro absolventy – rádi Vás zaučíme. Nástup možný ihned!

Číšník/servírka v hotelu - Desná, spěchá

referenční číslo: 6858 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Pro našeho významného klienta, hotel v Desné, hledáme šikovné číšníky/servírky na hlavní pracovní poměr. Nabízíme mzdu až 23.000 Kč příplatky dle zákoníku práce. Vhodné i pro absolventy – rádi Vás zaučíme. Nástup možný ihned

Náplň práce:
- obsluha zákazníků a komunikace s hosty
- prostírání stolů, úklid nádobí
- komplexní starostlivost o zákazníka (poskytování servisu při výběru jídel a nápojů)
- udržování pořádku a čistoty

Požadujeme:

- komunikativnost a příjemné vystupování
- flexibilitu a zodpovědnost
- znalost NJ/AJ na komunikativní úrovni
- potravinářský průkaz

Nabízíme:

- nástup přímo do kmenového stavu klienta
- mzdu až 23.000 Kč/měsíc dle zkušenosti a výkonu
- dovolenou a příplatky dle zákoníku práce (práce přesčas, v noci, ve svátek, o víkendu)
- možnost zvýhodněného ubytování a stravování
- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavou a různorodou práci v příjemném a hezkém prostředí (hotel zajišťuje různé společenské a firemní akce)
- přátelský kolektiv

Místo pracoviště: Desná

Region: Liberecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha