Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Tester

referenční číslo: 6809 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Rád překonáváš překážky a baví tě manuální testování? Pak máš možnost být pravou rukou programátorů, odhalovat jejich chyby a při tom aktivně využívat anglický jazyk.

Pak jsi náš člověk a zašli svůj životopis

TESTER

Náplň práce

  • Manuální testování
  • Vytváření technických scénářů
  • Komunikace s kolegy a programátory
  • Tvorba technické dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ nejlépe v oboru IT
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s manuálním testováním výhodou

Nabízíme:

  • Práce na mezinárodních projektech
  • Lákavé finanční ohodnocení
  • Možnost vycestovat do zahraničí
  • Dovolenou, že nebudete vědět, co s ní
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha