Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kt - KLIMATERM s.r.o.

Stavební technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11822170754 | aktuálnost: 12. 1. 2017

místo výkonu práce: Mělecká 2638 Louny
Pro naši firmu hledáme stavebního technika pro zajišťování servisu budov.
Náplň práce: opravárenské/údržbářské práce na budovách (technicko-instalatérské práce).
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, dobré komunikativní schopnosti a vystupování, řidičský průkaz sk. B (sk. E výhodou), nutné osvědčení o kvalifikaci vyhl. ČÚBP a ČBÚ č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice.dobrý zdravotní stav. Praxe v oboru vítána.
Nabízíme stabilní zaměstnání v rodinné firmě s řadou zaměstnaneckých výhod.
Zájemci volejte na tel. 602 446 475 p. Klímu nebo tel. 602 146 019 p. Hruškovou.
Poskytnutí firemního vozu, mobil, dovolená navíc, příspěvek na dopravu, naturální odměny

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

Kt - KLIMATERM s.r.o., Jan Klíma, info@klimaterm.cz