Společnost Dopravní zdravotnictví a.s. provozuje 7 zdravotnických zařízení, které ve svých regionech zajišťují léčebně preventivní péči ambulantního typu, vykonávanou praktickými lékaři a ambulantními specialisty. Dále provozuje laboratoře, centra zobrazovací diagnostiky, léčebnu dlouhodobě nemocných, lékárny a Centrum jednodenní péče. Je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb.

Majetková účetní

referenční číslo: 5BEC7215

Náplň práce

• odpovědnost za odpisy majetku organizace,
• spolupráce při účetní likvidaci faktur ve vazbě na evidenci majetku,
• vyhotovení účetních záznamů a všech operací týkajících se majetku,
• odpovědnost za správné zařazení majetku,
• kontrola nákladů, které budou aktivovány do majetku společnosti,
• inventarizace (fyzická inventura, zpracovávání inventur),
• úzká spolupráce s finanční účtárnou,

Požadujeme

• SŠ, minimálně,
• znalost účtování majetku a s tím spojených účetních operací,
• znalost podvojného účetnictví,
• uživatelská znalost PC: (MS Word, Excel),
• pracovitost, loajalitu, teamového ducha, flexibilitu a chuť učit se novému,
• komunikační a organizační schopnosti.

Nabízíme

Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí na Praze 2 s výbornou dopravní dostupností,
• úvazek 1,0 nebo dle dohody,
• vhodné i pro absolventy ekonomické školy nebo účetního kurzu

Mzdové podmínky:
• dle mzdového předpisu společnosti

Benefity:
• příspěvek na penzijní připojištění,
• příspěvek na stravování,
• 2x ročně odměny,
• týden dovolené navíc.
• týdenní fond pracovní doby 37,5 hodin na úvazek 1,0.

Termín nástupu

• nástup ihned, nebo dle domluvy

Místo výkonu práce
Poliklinika AGEL, Italská 560/37, 121 43 Praha 2

Kontakt
Motivační dopis a životopis s telefonním spojením a emailovou adresou prosíme, zasílejte na personální oddělení k rukám p. Lucie Čosové, e-mail: lucie.cosova@pol.agel.cz.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od obdržení životopisu, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Místo pracoviště: Poliklinika AGEL Praha, Italská ulice

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Absolventy

Kontaktní údaje: Lucie Čosová, e-mail: lucie.cosova@pol.agel.cz, Soňa Chlumová, tel: 582315926, email: personalni@agel.cz personalni@agel.cz