Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TEXTURA Fabrics s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10868410785 | aktuálnost: 12. 8. 2016

Dceřinná společnost významné firmy působící na trhu od roku 1989 distribuuje tkaniny a polotovary pro výrobu pracovních oděvů.

Náplň práce:

  • přijímání dodávek z centrálního skladu
  • příprava dokumentace k vychystanému zboží
  • telefonický kontakt s klienty
  • spolupráce s externí účetní
  • častý kontakt s centrální společností v zahraničí ( objednávání zboží)
  • další jednorázové nebo dočasné úkoly dle potřeb společnosti
  • tvorba faktur a dodacích listů
  • dodržování archivačních standardů
  • spolupráce se skladovým oddělením

Požadujeme:

  • základní ekonomické znalosti , znalost termínů jako dobropis, vrubopis, zápočet
  • čistý trestní rejstřík
  • přívětivé vystupování
  • znalost práce s administrativou a dokumentací
  • zkušenosti s tvorbou faktur a dodacích listů
  • znalost práce s PC (Microsoft Office) na dobré úrovni
  • znalost anglického jazyka na úrovni vyhovující pro telefonickou komunikaci s ústředím firmy
  • zkušenost z textilní branže výhodou
  • zkušenost s jakýmkoli ERP (podnikovým systémem) výhodou
  • schopnost zvládat „návalovou” práci

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání u progresivně rostoucí společnosti se silným zahraničním zázemím
  • dobré platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí – kolektiv 10 spolupracovníků

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 14 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha