Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér - vývoj

referenční číslo: 11270 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Máte vzdělání technického směru a baví Vás konstrukce? Domluvíte se anglicky a hledáte zajímavé pracovní uplatnění v rámci projektů mezinárodní společnosti?

Pak zbývá jen zaslat váš životopis a přihlásit se do výběrového řízení na pozici:

KONSTRUKTÉR - VÝVOJ (40-55.000,- Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce a vývoj komponentů
  • Aktivní spolupráce při rozvoji projektů
  • Řešení technických specifikací se zákazníky
  • Provádění optimalizace
  • Odpovědnost za projekty od začátku až do fáze

výroby

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost 3D konstrukčních programů
  • Anglický jazyk - alespoň mírně pokročilá znalost
  • Praxe na pozici konstruktéra min 1 rok

Nabízíme:

  • Možnost kariérního postupu
  • Práce pro perspektivní nadnárodní společnost
  • Využití cizích jazyků
  • Moderní pracoviště
  • Dotované stravování a další zajímavé benefity
  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha