Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bombardier Transportation Czech Republic, a. s.

Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11422790714 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel.

Pracovní náplň
- Koordinace činností svářečského dozoru v souladu s EN ISO 14731 a vnitřními předpisy BTCZ
- Koordinace činností při zajišťování kvalifikace svařovacích postupů
- Definování požadavků na kvalifikaci svářečů a dohled nad jejich dodržováním
- Spolupráce s EWT/IWT a IWS při koordinaci činností svářečského dozoru
- Spolupráce s QC a technologií při řešení kvalitativních nedostatků
- Spolupráce s projektovým týmem při hledání zlepšení výrobního procesu

Požadujeme
- Ukončenou VŠ technického směru
- Kvalifikace EWE / IWE výhodou
- Minimálně 5 let praxe v oboru svařování
- Znalosti a zkušenosti s požadavky na jakost při svařování dle EN ISO 3834
- Znalosti a zkušenosti s požadavky na činnost svářečského dozoru dle EN ISO 14731
- Znalost problematiky svařování kolejových vozidel dle EN 15085
- Samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti, schopnost přijmout zodpovědnost
- Dobrou znalost AJ, další jazyk výhodou
- Základy práce na PC (Word, Excel, SAP)

Nabízíme
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- Roční výkonnostní odměnu
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění
- Možnost dalšího profesního růstu
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding

Místo výkonu práce: Svatoplucha Čecha 1205, Česká Lípa
Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: vase.prace@cz.transport.bombardier.com
Telefon na personální oddělení: 487 802 607 nebo 487 802 602, mobil č.: 770 101 997

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha