Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mektec CZ s.r.o.

Pracovníci kalkulací, cen a nákladů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11149500780 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Náplň práce: příprava finančních výkazů, finanční analýzy a optimalizace nákladů, manažerské účetnictví a výkaznictví, sestavování ročních, měsíčních plánů firmy, kontrola plnění plánů - opatření k jejich plnění, rozbory, analýzy nákladů - následná opatření, denní, měsíční, roční firemní hlášení, měsíční, roční závěrky, kontrola správnosti účtování - kontrola účetnictví,,kalkulace výrobků, kalkulace tarifů - kontrola fakturace, analýzy
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru, vhodné i pro absolventy;dobrá znalost programu SAP, Excel, MS Office, znalost podvojného účetnictví a výkaznictví, znalost NJ, přip. AJ, samostatnost, komunikativnost
Nabízíme: možnost profesního růstu a odpovídající finanční ohodnocení, zajímavou práci a stabilní místo v silné nadnárodní společnosti, zaměstnanecké sociální výhody , příspěvek na dopravu, týden dovolené navíc.
Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu firmy, příp. na e-mail
eva.fukova@mektec.de

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail