Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr elektroniky – vedení projektů

referenční číslo: 10703 | aktuálnost: 1. 8. 2016

Vyznáte se v oboru elektro, jste prozákaznicky orientovaný a líbilo by se Vám místo v mezinárodní společnosti, na kterém byste měl/a možnost řídit projekty? Jste komunikativní osobnost, a dokud nedotáhnete věci do konce, nejste spokojený/á?

Pak jste tím pravým kandidátem na pozici

INŽENÝR ELEKTRONIKY – VEDENÍ PROJEKTŮ

Náplň práce

  • Koordinování technického vývoje elektro součástí
  • Komunikace se zákazníkem
  • Hledání efektivního poměru ceny a kvality
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Vyjednávání technických podmínek s dodavateli
  • Dohled nad dodržováním standardů
  • Prezentace, reporting

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání/středoškolské s praxí
  • Praxi na podobné pozici v automotive výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny (i obchodní)
  • Ochotu cestovat – jak v rámci ČR, tak i za hranice
  • Schopnost vytvářet kalkulace včetně nákladů
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme:

  • Odborný a kariérní růst
  • Ohodnocení odpovídající znalostem a dovednostem
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování, dojíždění
  • Špičkově vybavené pracoviště
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha