Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Asistent/KA servisního oddělení – poloviční úvazek

referenční číslo: 11491 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Hledáte práci na poloviční úvazek a baví Vás administrativa? Máte alespoň mírně pokročilé znalosti anglického jazyka a chcete být součástí mezinárodní strojírenské společnosti?

Pak zašlete svůj životopis ještě dnes

Mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta/ku na pozici:

ASISTENT/KA SERVISNÍHO ODDĚLENÍ – POLOVIČNÍ ÚVAZEK

Náplň práce

  • fakturace
  • objednávání náhradních dílů ze zahraničí
  • tvorba cenových nabídek
  • evidence reklamací
  • správa vozového parku
  • administrativní podpora

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • praxe v oblasti administrativy/back office výhodou
  • uživatelskou znalost práce v programech MS Office
  • pečlivost

Nabízíme:

  • stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • velmi dobré mzdové podmínky
  • možnost od roku 2017 nebo dle dohody nastoupit na plný úvazek
  • pružnou pracovní dobu (4 hodiny denně)
  • školení v zahraničí
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha