Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Daňový specialista

referenční číslo: 11420 | aktuálnost: 2. 8. 2016

Jste zkušeným pracovníkem v oblasti daňové problematiky? Máte zkušenosti s přípravou podkladů pro zpracování daňových přiznání a zároveň jste zkušeným komunikaci s externími subjekty v daňové problematice? Pak pro Vás máme novou velmi zajímavou pozici určenou právě Vám

Stabilní výrobní společnost posiluje svůj tým o pozici:

DAŇOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce

  • správa a vedení evidence pro daňová přiznání společnosti
  • podílení se na tvorbě cen (stanovení metody výpočtů ceny)
  • práce v týmu na daňovém plánování
  • starost o správné aplikování daňových zákonů ve společnosti
  • komunikace s externími společnostmi (daňoví poradci, auditoři)

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie
  • 3 – 5 let praxe na pozici daňového specialisty
  • angličtina na pokročilé úrovni
  • znalosti daňové problematiky, účetnictví a ekonomiky podniku
  • pokročilá znalost MS Office – zejména Excel
  • systematicky a pečlivě pracující osobnost

Nabízíme:

  • novou pracovní pozici – možnost si nastavit systém práce dle sebe
  • mzda adekvátní Vašim zkušenostem
  • stravování přímo ve společnosti
  • dovolená nad rámec zákonem stanovené doby
  • možnost použití vlastních nápadů a inovací
  • odbornostní i jazykové kurzy podporující Vaši pracovní stránku
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha