Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IPSOS s.r.o.

Specialisté průzkumu trhu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11090750790 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Co očekáváme od potenciálního kandidáta:
- Vysokoškolský diplom, nejlépe z oboru Marketing či Obchod a komunikace
- Uchazeč musí být rodilý anglický mluvčí (ze země, kde je anglický jazyk úředním jazykem)
- Schopnost a ochotu pracovat v týmu a dosahovat jak týmových, tak individuálních cílů
- Schopnost výborné organizace a plánování,
- Výborné komunikační schopnosti, schopnost adaptovat se a komunikovat s rozličnými skupinami lidí pocházejících z různých kultur
- Proaktivita s pozitivním nadhledem
- Pokročilá znalost MS Office, zejména Excel a Power Point, internet.
- Nadšení pro získání nových zkušeností a zodpovědnost
- Schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí a dodržovat velké množství termínů

Náplň práce: The Customer Experience Project Assistant bude zodpovědný za distribuci mystery shopping návštěv v síti mystery shopperů v anglicky mluvících zemích. Bude kontrolovat správnost a včasnost dodání výstupů projektů pro země, které mu byly přiřazeny. Dále bude asistovat při rekrutaci a školení nových mystery shopperů a aktualizovat data.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

IPSOS s.r.o., Petra Batíková, petra.batikova@ipsos.com, +420 226 513 111