Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jazyková škola transperfect, s.r.o.

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10693750742 | aktuálnost: 12. 8. 2016

Jazyková škola transperfect, s.r.o. hledá pro svou pobočku v Olomouci vhodné kandidáty na pozici Lektor/ka italského jazyka.

Očekáváme: řidičský průkaz, jazykové vzdělání (pedagogická fakulta, filozofická fakulta, mezinárodní jazykové certifikáty, státní jazykové zkoušky atd.), výbornou znalost jazyka, zkušenosti s výukou jazyka, příjemné vystupování, spolehlivost a flexibilitu, zodpovědný a tvůrčí přístup.

Nabízíme: zázemí rodinné společnosti, dlouhodobou spolupráci, možnost využití knihovny s materiály pro výuku (učebnice, slovníky, přehledy gramatiky, cizojazyčná literatura a časopisy, CD), PC (internet) a kopírky, příjemný kolektiv.

V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem na adresu vyuka@transperfect.cz.

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci naší společnosti na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně takto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. https://www.transperfect.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 380 - 260 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail