Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FENIX PERSONAL s.r.o.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11075590757 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Kontakt telefonicky nebo e-mailem
Co budete dělat?
Připravovat programy pro obráběcí CNC stroje v CAD/ CAM systému
(práce v programu Alphacam, vstupní CAD data - SolidWorks)
Ověřovat vytvořené programy na počítačových simulacích a vytvářet případné optimalizace
Hledat vhodné nástroje, odlaďovat nové díly a prototypy
Předkládat požadavky na nástroje (nářadí), spolupracovat s dodavateli
Spolupracovat při stanovení spotřeby času a zavádět nové technologie
Spolupracovat při optimalizaci výrobního procesu a řešit problémy při vzniku nekvalitního výrobku
Jaké vlastnosti a dovednosti má správný kandidát?
SŠ/VŠ technického směru - strojírenství
Komunikativní znalost AJ - budete denně komunikovat se zahraniční centrálou společnoti
Znalost problematiky CNC frézování (ideální praxe v oboru 3 roky)
Znalost programů CAD/CAM ( ideálně Solidworks + AlfaCAM )
Znalost řídících systémů Fanuc, Osai a postprocesorů výhodou
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
Budete u našeho klienta pracovat rádi, protože:
nabízí stabilní zaměstnání a možnost profesního v prostředí mezinárodní společnosti
budete pracovat v menším a mladém kolektivu, v novém a moderním prostředí
nabízí svým zaměstnancům jazykové kurzy, dotované závodní stravování a 25 dnů dovolené
budete mít smlouvu na hlavní pracovní poměr s místem výkonu práce v Brně - Slatině

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha