Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bauch, Navrátil s.r.o.

Technici v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11268370788 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení. Nástupní hrubá měsíční mzda 17000,- Kč až 22000,- Kč. Nástup možný ihned. Zaměstnání vhodné i pro absolventy se zaměřením na polygrafii a obalovou techniku.
Požadavky: znalost práce na PC - grafické programy, CAD, znalost polygrafické výroby, praxe na obdobné pozici výhodou, práce na plotteru - výroba vzorků obalů z hladkých lepenek, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B.
Zaměstnavatel nabízí: stabilní zaměstnání, zaškolení zkušenými pracovníky, možnost profesního růstu, práce na nejmodernějším technologickém vybavení, možnost firemního ubytování, závodní stravování, příplatky za nulovou nemocnost, cílové prémie.
Kontakt - Holbová Veronika, DiS.; tel.: 491 477 223, 731 462 894 (po - pá od 07:00 hod. do 15:00 hod.); e-mail: holbova@bauch-navratil.cz (zaslání životopisu).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail