Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Výpomoc v obchodě, nový obchod v Českých Budějovicích

(referenční číslo: 7-19-213141/JD)

Pro novou pobočku obchodu v Českých Budějovicích hledáme brigádníky na výpomoc v období 19.9. - 20.9.2016. Přihlaste se na naši brigádu do obchodu s módou, hračkami a potřebami pro domácnost a přijďte nám pomoci.

Náplň práce:

  • vybalování palet
  • vybalování krabic
  • doplňování a čipování zboží

Počet míst: 2
Pracovní doba: 8:00 - 20:00

Požadujeme:

  • věk min. 18 let
  • podmínkou je možnost pracovat celý den (není možné směnu krátit)

Nabízíme:

Benefity:

  • mzda 80 Kč/hod.
  • místo výkonu práce: České Budějovice (České Vrbné, OD Globus)

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 80 Kč / měsíc
Region: Jihočeský kraj
Obor: Ostatní
Typ nabídky: Částečný úvazek