Typ nabídky

Minimální mzda

Datový/ databázový specialista

referenční číslo: 5AD9762C | aktuálnost: 08.12.2016

EKOSPOL a.s.

EKOSPOL a.s., lídr českého developerského trhu, vypisuje výběrové řízení na aktivního, energického a zodpovědného kolegu do našeho analytického týmu.

Náplň práce

Návrh a tvorba databázového řešení
Sběr, třídění, systemizace a vyhodnocování dat
Automatizace sběru dat
Monitoring konkurenčních firem a celého developerského trhu
Vyhodnocování trhu bytů a parcel v Praze,
Analýza aktivit konkurenčních společností a aktivní hledání prostoru pro zlepšení
Sledování prodejů developerských projektů
Příprava a vyhodnocování dotazníků spokojenosti klientů, analýza dat
Poskytování informační podpory pro sektor marketingu a oddělení PR
Návrhy nových řešení a zlepšení

Požadujeme

obor informatika výhodou
znalost VBA
znalost SQL či jiných databázových systémů
znalost jiných programovacích jazyků výhodou
pokročilá znalost MS EXCEL (funkce, kontingenční tabulky)
znalost PPC kampaní výhodou
zkušenosti s business intelligence
znalost html a webových technologií
zkušenost s Power Pivot, MS Query výhodou
velmi dobré organizační schopnosti, schopnost zvládat mnoho úkolů najednou
schopnost rychle chápat souvislosti a učit se novým věcem
analytické a logické myšlení
spolehlivost a schopnost plnit termíny
samostatnost, loajalita, pečlivost a smysl pro detail
flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
touha neustále se zlepšovat
zájem o oblast rezidenčního developmentu, zkušenosti z tohoto oboru výhodou
znalost AJ výhodou

Nabízíme

Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 24 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
Motivační finanční ohodnocení
Slevy na produkty společnosti
Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
Částečně flexibilní pracovní doba
Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
Příležitost pro talenty z řad absolventů VŠ
Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
Možnost až týdne dovolené navíc
Finanční odměny při životních jubileích
Stravenky

Finanční ohodnocení:
Roční mzda: 600.000 – 800.000,- Kč

Mzda: 50 000 - 66 000 Kč

Místo pracoviště: Dukelských hrdinů 747/19, 17000 Praha 7

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy