Typ nabídky

Minimální mzda

Šance pro absolventy elektro/chlazení

referenční číslo: 5AAEFD89 | aktuálnost: 31.07.2017

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce

Zpočátku Vás zaškolíme a budete provádět servis chladírenského zařízení v Praze a blízkém okolí
Během následujících 3 let Vám pak poskytneme kompletní zaškolení a know-how, abyste se mohli stát supervizorem chlazení s mezinárodní působností - expertem v oboru se všemi výhodami
Během pracovního poměru budete také intenzivně navštěvovat jazykové kurzy, abyste časem mohli pracovat na zahraničních projektech

Požadujeme

SŠ / SOU v oboru elektro, chlazení, apod.
Alespoň částečná znalost NJ nebo AJ podmínkou (jednoduchá písemná a telefonická komunikace)
Aktivní přístup k práci, ochotu učit se cizí jazyky
Zájem o techniku a servisní práci
Znalost práce s PC
Řidičský průkaz sk. B a ochotu často cestovat

Nabízíme

Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Odborné zaškolení v oboru chladírenství (v případě potřeby)
Po zaškolení špičkové vybavení pro výkon práce, vč. servisního vozu
Zajímavé mzdové ohodnocení
Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření

Místo pracoviště: Jankovcova 1330, Praha, 17000

Region: Praha

Obor: Energetika, Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: technik ve strojírenství, technik údržby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Studenty Trainee programy