Typ nabídky

Minimální mzda

Lektor šachového kroužku na ZŠ

referenční číslo: 5AA93403 | aktuálnost: 02.05.2017

Lukáš Černoušek

Náplň práce

Jedná se o brigádu vedení šachových kroužků na základních školách. Děti jsou prvostupňové a začátečníci.

Kroužky probíhájí Po-Čt v odpoledních hodinách (cca 13-16:30).

Požadujeme:

Pouze pro studenty VŠ
Znalost základních pravidel šachu (chod figur, malá a velká rošáda, braní mimochodem)
Nadšení při práci s malými dětmi
Komunikativnost
Spolehlivost
Dochvilnost
Mluvená čeština
Flexibilita
Životopis

Nabízíme:

Volitelný rozvrh práce
Učební pomůcky
Příjemný kolektiv mladých lidí
Zaškolení
Bonusové ohodnocení
150-300,-Kč/hod.

Napište nám prosím své zkušenosti s prací s malými dětmi a šachové znalosti.

Pro vybrané zájemce budou uskutečněny informativní schůzky.

Nástup možný ihned po informativní schůzce.

Momentálně hledáme lektory kromě jiných dnů zejména na úterý.

Mzda: 150 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění, Služby, osobní služby, au-pair, Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Brigáda