Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, moderní centrum nábytku a bytových doplňků hledáme šikovné brigádníky/brigádnice pro práci ve skladu a na doplňování zboží. Brigáda je vhodná pro studenty, kteří právě maturují, vysokoškoláky hledající přivýdělek během léta i pro uchazeče, kteří mají čas a rádi zkusí práci ve skladu. Ideální příležitost jak získat praxi v oboru - nabízíme dlouhodobou brigádu v příjemném pracovním prostředí a navíc s nadstandardním mzdovým ohodnocením. Nástup možný ihned. Náplň prác

Výpomoc do skladu nábytku - 93 Kč/hod. - týdenní výplaty

referenční číslo: 6712 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, moderní centrum nábytku a bytových doplňků hledáme šikovné brigádníky/brigádnice pro práci ve skladu a na doplňování zboží. Brigáda je vhodná pro studenty, kteří právě maturují, vysokoškoláky hledající přivýdělek během léta i pro uchazeče, kteří mají čas a rádi zkusí práci ve skladu. Ideální příležitost jak získat praxi v oboru - nabízíme dlouhodobou brigádu v příjemném pracovním prostředí a navíc s nadstandardním mzdovým ohodnocením. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- doplňování zboží
- montáž regálů a nábytku
- přebalování zboží

Požadujeme:

- manuální zručnost
- fyzická zdatnost

Nabízíme:

- mzdu 93Kč/hod. 50% příplatky za SO a NE
- možnost týdenní výplaty
- možnost volby směn dle vašich časových možností
- příjemné pracovní prostředí
- dlouhodobou spolupráci

Pracoviště: Praha - Zličín

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Doprava, logistika, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail