Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní manažer zubního centra

referenční číslo: 5A92F8C8 | aktuálnost: 06.02.2017

MUDr. Robert VONDRUŠKA

Do zubního centra v Praze 6 přijmeme provozního manažera.

Náplň práce

Informace o pracovním místě
- zajišťujě a zodpovídá za provoz zubního centra, plnění stanovených cílů, analýzy výsledků a reportování dle potřeb
- zodpovídá za personální oblati, vybírá zaměstnance, zaškoluje, úkoluje, kontroluje a přímo řídí tým,
- podílí se na rozvíjení týmu, fungování jednotlivých zaměstnanců, hodnotí je, stanovuje plány rozvoje a zajišťuje zastupitelnost jednotlivých pozic
- spolupracuje s dodavateli, podílí se na jejich výběru, hodnotí je a předkládá návrhy na změny
- vede administrativu zubního centra, sleduje legislativu, připravuje podklady ke kontrolám
- komunikuje s klienty, získává a vyhodnocuje zpětnou vazbu, předkládá návrhy a opatření
- řídí a kontroluje hospodárnost zubního centra
- vytváří bezpečné pracovní prostředí
- zajišťuje a zodpovídá za PR aktivity zubního centra

Požadujeme

Požadavky na zaměstnance:
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním:
středoškolské s maturitou, VŠ
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - komunikativně
Osobnostní předpoklady a dovednosti:
- ideálně VŠ vzdělání - ekonomického směru
- praxe v managementu min. 3 let podmínkou
- zkušenosti s řízením lidí, plánováním
- uživatelské znalosti PC
- komunikatvní znalost AJ

Nabízíme

- velmi dobré mzdové ohodnocení dle zkušeností
- zaměstnanecké výhody
- finanční podpora vzdělávání
- stabilní přátelský kolektiv
- flexibilní pracovní doba

Místo pracoviště: Na Ořechovce 67, Praha 6 - Střešovice

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Management, Personalistika, HR, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: manager, provozní ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita