Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby a distribuce automotive plastů, hledáme pracovníky na pozici montážní dělník/ce v automobilovém průmyslu. Nabízíme Vám dlouhodobou práci v perspektivní společnosti. Náplň práce: - montáž dílů na nalakovaný nárazník (skelet), blinkry, světlomety, lišty - přenášení, manipulace a ukládání vyrobených dílů - práce vhodná pro muže i ženy - třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční) Místo výkonu práce: Mošnov – zajištěna dotovaná svozová dopr

Nenáročná práce ve výrobě - až 17.000 Kč, doprava zajištěna

referenční číslo: 6942 | aktuálnost: 20. 10. 2016

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby a distribuce automotive plastů, hledáme pracovníky na pozici montážní dělník/ce v automobilovém průmyslu.

Nabízíme Vám dlouhodobou práci v perspektivní společnosti.

Náplň práce:
- montáž dílů na nalakovaný nárazník (skelet), blinkry, světlomety, lišty
- přenášení, manipulace a ukládání vyrobených dílů
- práce vhodná pro muže i ženy
- třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční), střídání po týdnu

Místo výkonu práce: Mošnov – zajištěna dotovaná svozová doprava na trasách:
Bílovec – Sedlnice – Mošnov
Bílovec – Nový Jičín – Mošnov
Bílovec – Ostrava - Mošnov

Požadujeme:

- manuální zručnost a spolehlivost
- ochotu pracovat v třísměnném provozu pondělí - pátek
- zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní firmy s velkým výrobním potenciálem
- dlouhodobou spolupráci
- základní plat 13.700 Kč příplatky dle zákoníku práce nadstandardní příplatek za víkend ve výši 25 % ze základního platu
- po zkušební době plat 14.700 Kč nárok na měsíční výkonnostní prémie (mzda po zkušební době až 17.000 Kč/měsíc) stravenky v hodnotě 70 Kč
- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- fyzicky nenáročná práce
- proplacení vstupní zdravotní prohlídky
- možnost přechodu do kmenového stavu společnosti
- místo pracoviště: MOŠNOV (okres Nový Jičín), nástup IHNED

Místo pracoviště: Mošnov okres Nový Jičín

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha