Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho klienta, dodavatele hutních materiálů, hledáme nové pracovníky na pozici skladník. Jedná se o manipulační práce ve skladu, příjem a výdej zboží, obsluhu manipulační techniky apod. Pozice je vhodná především pro fyzicky zdatné zájemce. Pracuje se v Pleteném Újezdu (dobrá dopravní dostupnost z Kladna), ve 2 směnném provozu (ranní a odpolední směny pondělí - pátek). Nabízíme dobré mzdové ohodnocení včetně výkonnostních bonusů, možnost vyřízení průkazu na obsluhu manipulační techniky. Ná

Skladník -Pletený Újezd - možnost týdenních záloh

referenční číslo: 6464 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Pro našeho klienta, dodavatele hutních materiálů, hledáme nové pracovníky na pozici operátor ve skladu. Jedná se o manipulační práce ve skladu, příjem a výdej zboží, obsluhu manipulační techniky apod. Pozice je vhodná především pro fyzicky zdatnější zájemce. Pracuje se v Pleteném Újezdu (dobrá dopravní dostupnost z Kladna), ve 2 směnném provozu (ranní a odpolední směny pondělí - pátek). Nabízíme dobré mzdové ohodnocení včetně výkonnostních bonusů, možnost vyřízení průkazu na obsluhu manipulační techniky. Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav
- průkaz na obsluhu manipulačních vozíků výhodou (ne podmínkou)

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení včetně bonusů
- příplatky dle zákoníku práce
- příspěvek na stravování
- odborné zaškolení
- možnost vyřízení průkazu na VZV

Místo pracoviště: Pletený Újezd

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail