Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní prodejce

referenční číslo: 5A77B45B | aktuálnost: 01.07.2017

Home4people.cz - Petr Rod

Hledáme do svého týmu v realitní kanceláři Home4people Expert nové kolegy a kolegyně Dejte svému živtotu nový směr

Náplň práce

Realitní síť Home4people hledá do svého týmu nové partnery. Vyzkoušejte nové pracovní výzvy, díky, kterým se můžete dočkat velmi vysokého finančního příjmu. Sympatický kolektiv, který se těší na nové kolegy. Nastavujeme individuální podmínky přímo na míru Přijďte se přesvědčit na osobní schůzku.

Požadujeme

• Reprezentativní a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
• Orientace na vlastní výsledky a vysokou úroveň práce
• Motivace
• Podnikatelskou houževnatost a potřebu být nejlepší
• Pracovitost, důslednost, samostatnost, ambice a odhodlání
• Obchodního ducha; Iniciativní a aktivní přístup

Nabízíme

• až 65% z provize
• Zázemí české realitní značky Home4people
• Každodenní podpora týmů profesionálů, zkušených manažerů, advokátů
• Podpora specialistů na hypotéky a finance
• Marketingová podpora na 66 předních internetovým inzertních serverech dotovaná centrálou Home4pepople
• Profesní růst
• Zavedený a propracovaný systém monitoringu, párování nabídky a poptávky v celé naší síti ZDARMA
• Nejlevnější tarif na trhu
• Dotovaná školení

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nadráží 90, Praha 5, Smíchov, 160 00

Region: Praha

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup, Reality, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Studenty