Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik kvality

referenční číslo: 11927 | aktuálnost: 26. 9. 2016

Vystudovali jste střední nebo vyšší odbornou školu technického zaměření a rádi byste pracovali v oblasti kvality? Láká Vás práce ve společnosti, kde budete mít možnost rozvíjet svůj potenciál? Hledáte práci na Vysočině a práce na pozici TECHNIK KVALITY Vám připadá atraktivní? Pak hledáme právě Vás

Prosperující výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNIK KVALITY (17-23.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba kvalitativních směrnic a příruček
  • Podpora při certifikacích a auditech
  • Správa technické dokumentace
  • Údržba a aktualizace databáze
  • Práce s měřidly, metrologie

Požadujeme:

  • SŠ/VOŠ vzdělání technického zaměření
  • Alespoň krátká praxe v oblasti kvality výhodou
  • Základy anglického nebo německého jazyka
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Pracovitost, aktivní přístup, chuť učit se

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Profesní růst, osobnostní rozvoj
  • Příspěvek na stravování, firemní akce
  • Penzijní připojištění, další vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 17 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha