Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr - plasty

referenční číslo: 11398 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Jste absolvent vysoké školy s technickým zaměřením alespoň s částečnými zkušenostmi na obdobné pozici ve výrobní společnosti a hovoříte anglickým nebo německým jazykem?

Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis

Významná společnost v domažlickém regionu hledá do svých řad kolegu na pozici

PROCESNÍ INŽENÝR - PLASTY

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes
Výrobní společnost v blízkosti Plzně hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce

  • Technická koordinace nastavení parametrů na vstřikolisech
  • Tvorba technologické dokumentace
  • Řešení kvalitativních ukazatelů během procesu výroby
  • Aktivní spolupráce na projektovém řízení nových výrobků

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost týmové práce a dobré komunikační dovednosti
  • Zájem o obor a pozitivní naladění

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Pravidelné každoroční navyšování mzdy
  • Lokalita: Domažlicko

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha