Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Eurac Hradec s.r.o.

Odborní účetní mzdoví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11400450741 | aktuálnost: 8. 11. 2016

MZDOVÁ/-Ý ÚČETNÍ
- PP na dobu určitou 9 měsíců, při vzájemné spokojenosti bude prodloužen na dobu neurčitou, nástup od 1. 1. 2017
- Náplň práce: Vedení a zpracování mzdové agendy dle platné legislativy včetně náhrady mzdy při pracovní neschopnosti pro cca 270 zaměstnanců. Zadávání a rušení údajů o pracovnících v systému HELIOS Orange a PowerKey. Na základě podkladů o docházce vypracovat mzdové ohodnocení jednotlivých pracovníků včetně individuálních odchylek a zákonem daných úprav (srážek), jejich dokladování, odeslání na příslušné instituce a jejich archivování. Použití výsledků z mezd i pro jiné instituce (statistika, TREXIMA, finanční úřad, banky a jiné). Zpracování srážek exekucí a insolvencí. Zpracování Přihlášek/Odhlášek pracovníků na jednotlivé ZP a OSSZ a vedení příslušné evidence. Zpracování a výpočet odškodnění pracovních úrazů, dle podkladů škodní komise, ve spolupráci s pracovníky, lékaři a Pojišťovnou Kooperativa a.s.. Předávat zaměstnancům výpočet jejich odměn, vyžádaná potvrzení i docházkou podložené ceniny. Zhotovovat pro kontrolní orgány sestavy či jiné podklady ke kontrole, jejich archivace, či jiný potřebný styk se státními orgány. Vydávání potřebných dokladů při ukončení pracovního poměru jednotlivcům a spolupráce s ostatními odděleními společnosti při veškeré své činnosti. Neustálé udržování a rozšiřování svých odborných znalostí v rámci vykonávané práce.
- Požadujeme: ÚSO vzdělání; 2 roky praxe; podmínkou jsou dobré PC dovednosti - zvláště v programu Excel, velmi dobré komunikační dovednosti a org. schopnosti, samostatnost
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny, zodpovědnu práci ve stabilní mezinárodní výr. společnosti, pružnou pracovní dobu, kurzy AJ, NJ, …
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: hana.vyravova@eurac-group.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail