Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Eurac Hradec s.r.o.

Odborní účetní mzdoví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11400450741 | aktuálnost: 8. 11. 2016

MZDOVÁ/-Ý ÚČETNÍ
- PP na dobu určitou 9 měsíců, při vzájemné spokojenosti bude prodloužen na dobu neurčitou, nástup od 1. 1. 2017
- Náplň práce: Vedení a zpracování mzdové agendy dle platné legislativy včetně náhrady mzdy při pracovní neschopnosti pro cca 270 zaměstnanců. Zadávání a rušení údajů o pracovnících v systému HELIOS Orange a PowerKey. Na základě podkladů o docházce vypracovat mzdové ohodnocení jednotlivých pracovníků včetně individuálních odchylek a zákonem daných úprav (srážek), jejich dokladování, odeslání na příslušné instituce a jejich archivování. Použití výsledků z mezd i pro jiné instituce (statistika, TREXIMA, finanční úřad, banky a jiné). Zpracování srážek exekucí a insolvencí. Zpracování Přihlášek/Odhlášek pracovníků na jednotlivé ZP a OSSZ a vedení příslušné evidence. Zpracování a výpočet odškodnění pracovních úrazů, dle podkladů škodní komise, ve spolupráci s pracovníky, lékaři a Pojišťovnou Kooperativa a.s.. Předávat zaměstnancům výpočet jejich odměn, vyžádaná potvrzení i docházkou podložené ceniny. Zhotovovat pro kontrolní orgány sestavy či jiné podklady ke kontrole, jejich archivace, či jiný potřebný styk se státními orgány. Vydávání potřebných dokladů při ukončení pracovního poměru jednotlivcům a spolupráce s ostatními odděleními společnosti při veškeré své činnosti. Neustálé udržování a rozšiřování svých odborných znalostí v rámci vykonávané práce.
- Požadujeme: ÚSO vzdělání; 2 roky praxe; podmínkou jsou dobré PC dovednosti - zvláště v programu Excel, velmi dobré komunikační dovednosti a org. schopnosti, samostatnost
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny, zodpovědnu práci ve stabilní mezinárodní výr. společnosti, pružnou pracovní dobu, kurzy AJ, NJ, …
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: hana.vyravova@eurac-group.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Eurac Hradec s.r.o., Hana Výravová, hana.vyravova@eurac-group.com, +420 495 809 827