Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

2S trade s.r.o.

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11136610741 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Požadavky:
- Vyučení v oboru + zkušenosti s výrobou nábytku
- Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a chuť pracovat
- Řidičský průkaz skupiny B
- Vyučené absolventy bez praxe zaučíme
- Možnost práce na ŽL
Nabízíme:
- Práci v malém kolektivu, individuální přístup
- Finanční ohodnocení podle výsledků odvedené práce
- Příspěvky na stravování, zvláštní odměny za kvalitně odvedené zakázky
Pracovní náplň:
- Pracovní náplní bude zakázková výroba nábytku převážně z DTDL, ruční kompletace + obsluha strojů, montáže
- U zakázkové výroby se zaměřujeme na vybavení luxusnějších interiérů

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

2S trade s.r.o., Tomáš Synek, nfo@2s-trade.cz, +420 773 111 855