Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KATE agency s.r.o.

Tiskaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11198820721 | aktuálnost: 3. 8. 2016

První kontakt e-mailem!
Tiskař tampotisku - KATE agency s.r.o.
kategorie Tiskař (73220)
Hledáme zkušeného pracovníka na tamponový tisk propisek a reklamního zboží na jednosměnný provoz. Tisk na moderním až 5 barevném stroj Morlock, zkušenost, pečlivost. Praxe nutná, podmínkou.
Náplň práce:
o příprava výroby
o tisk, kontrola tisku
o zodpovědnost za výrobu v oddělení tampon tisku
o komunikace s produkcí

Jaké dovednosti od Vás očekáváme?
o zkušenosti a praxi v daném oboru
o Nutná samostatnost, spolehlivost a odpovědnost za svěření výroby
o manuální zručnost, pečlivost, zkušenost při práci s barvami
o ŘP sk B, praxe s malou dodávkou nutná
Co Vám nabízíme my?

o pracovní pozici na HPP
o vedoucí pozici, kde budete svým pánem
o zajímavou, různorodou a kreativní práci s nejmodernější technologií
o pracoviště v srdci Brna s vynikající dostupností, zajímavé finanční ohodnocení

Zašlete prosím vaše CV s uvedením praxe na job@kate.cz
Pozice je volná od. 1.9.2016
V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete požadavky, velmi rádi Vás co nejdříve pozveme na osobní pohovor a seznámíme s naší výrobou.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Šumavská, Brno - Veveří
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek - HPP - 40 hodin týdně
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Plat:
základ 23.000,- Kč/měsíc + prémie dle zrealizovaných zakázek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování přímo v budově, Občerstvení na pracovišti
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení
Požadované jazyky:
Čeština (Výborná)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Média, polygrafie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha