Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Generální finanční ředitelství

Specializovaný finanční úřad vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/ka Oddělení výkonu daní pro výrobní sektor I. Místem výkonu práce je Praha. Jedná se o pracovní poměr v režimu zákoníku práce (obsazení služebního místa na dobu určitou, zástup za mateřskou a následnou rodičovskou dovolenou, popř. s možností dalšího uplatnění). Místo je zařazeno do 12. platové třídy.

Referent/ka Oddělení výkonu daní pro výrobní sektor I, Finanční správa

referenční číslo: 59C21100 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Návrhy a provádění řízení a dalších postupů dle zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších předpisů, tj. provádění vyhledávací činnosti, místního šetření, daňové kontroly, postupu k odstranění pochybností apod., zejména v oblasti daně z přidané hodnoty.
Komunikace se specifickými daňovými subjekty, zejména subjekty se zahraniční majetkovou účastí a subjekty s majetkově, personálně nebo jinak propojenými.
Vyřizování žádostí, zpracování stanovisek k opravným prostředkům a rozhodnutí.

Požadujeme:

vzdělání: magisterský studijní program
- znalost daňového procesu
- znalost daňových zákonů
- schopnost samostatné práce i práce v týmu, pečlivost, spolehlivost
- aktivní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), internet
- flexibilita
- bezúhonnost

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail