Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí technických nabídek

referenční číslo: 12722 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Máte zkušenosti s vedením a motivací lidí? Obchodní prostředí je Vám blízké a technika ještě bližší? Pokud ovládáte anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni a chcete pracovat pro stabilní českou společnost v Brně, pak hledáme právě Vás

Úspěšná a elektrotechnická společnost v oblasti elektrotechniky hledá nového kolegu na pozici:

VEDOUCÍ TECHNICKÝCH NABÍDEK (35 – 45 000,- Kč)

Náplň práce

  • Řízení týmu technických nabídek, včetně tvorby nabídek
  • Spolupráce s techniky, technology a vývojáři
  • Řešení reklamací a technických specifikací
  • Technická podpora obchodních týmů a zákazníků
  • Zodpovědnost za dodržování ISO 9001 a 14001
  • Občasné krátkodobé služební cesty v rámci evropské unie

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru, elektro výhodou
  • Min. 1 rok zkušeností s vedením lidí
  • 3 roky praxi na obchodní pozici podmínkou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Komunikativnost a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Práce v zavedené strojírenské společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy dle výkonu
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Širokou škálu benefitů
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha