Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Produktový manažer – automatizace

referenční číslo: 8072 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Automatizace a řídicí systémy – chcete svou další profesní dráhu spojit s těmito slovy? Vedli jste obchodní jednání a komunikace se zákazníky Vás baví? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost pracovat pro špičku v oboru automatizace a možnost podílet se na rozvoji nových technologií. Neváhejte a reagujte na pracovní pozici PRODUKTOVÝ MANAŽER – AUTOMATIZACE právě teď

Inovativní společnost z oblasti automatizace hledá posilu na pracovní pozici:

PRODUKTOVÝ MANAŽER – AUTOMATIZACE (45 - 55 000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba technických řešení na míru
  • Péče o stávající zákazníky
  • Akvizice nových zákazníků
  • Celkový dohled na realizaci projektů
  • Sledování nových trendů v oboru automatizace
  • Obchodní cesty po svěřeném regionu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s vedením obchodních jednání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalosti v oblasti řídicích systémů a automatizace
  • Orientace v komunikačních sběrnicích a programování
  • Zodpovědnost, samostatnost a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Práci ve společnosti se stabilním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Práce na Home Office
  • Automobil, notebook a mobil k soukromým účelům
  • Místo výkonu práce: střední a západní Čechy

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha