Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

JASY Vsetín s.r.o.

Číšníci a servírky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11469740751 | aktuálnost: 28. 10. 2016

ČÍŠNÍCI, SERVÍRKY, BARMANI - PROVOZNÍ
pro hotel U Stavaře
Požadujeme: ŘP, praxe v oboru nutností, znalost PC, základní znalost AJ příp. NJ, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, schopnost jednání s lidmi a trpělivost.
Náplň práce: kompletní servis pro hosty, přijímání objednávek, servírování a podávání jídel a nápojů, odnos nádobí, účtování, obsluha barového pultu, ubytování hostů, příprava tabule, stolničení
Nabízíme: inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, podnikové stravování, ubytování, prémie, benefity pro zaměstnance
První kontakt: životopisy zasílejte na e-mail: provozni@hotelustavare.cz
ov. 27.10.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

JASY Vsetín s.r.o., Kateřina Kubaníková, provozni@hotelustavare.cz