Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový/á manažer/ka do Oddělení koordinace, podpory Národních programů a Rady fondu

referenční číslo: 5993B007 | aktuálnost: 16.11.2016

Státní fond životního prostředí České republiky

vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Náplň práce:
- zajišťování komplexní agendy přidělených žádostí;
- posuzování a hodnocení žádostí přijatých do Národních programů financovaných z prostředků SFŽP nebo státních programů financovaných ze státního rozpočtu ČR;
- poskytování informací o možnostech poskytování dotace a konzultace při příjmu žádostí;
- kontrola dodržování podmínek poskytování podpory;
- kontrola a odsouhlasení čerpání finančních prostředků jednotlivých projektů.

Požadujeme

- VŠ vzdělání, magisterského stupně;
- dobré komunikační, organizační a prezentační schopnosti;
- vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost a pečlivost;
- ochotu učit se novým věcem, analytické a logické myšlení;
- uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Windows, Microsoft Office);
- výhodou je praxe ve veřejné správě;
- trestní bezúhonnost;
- státní občanství ČR, popř. cizí státní občanství (občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru) kdy je nahlášen v ČR trvalý pobyt;
- dosažení věku 18 let;
- řidičský průkaz sk. B;
- svéprávnost a zdravotní způsobilost.

Nabízíme

- perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a dynamicky se rozvíjejícím oboru;
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje;
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, stravenky, FKSP).

Více informací o výběrovém řízení naleznete zde: https://www.sfzp.cz/clanek/113/3128/projektovy-a-manazer-ka-do-oddeleni-koordinace-podpory-narodnich-programu-a-rady-fondu/

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální