Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Mechanik / seřizovač - elektromechanik

referenční číslo: 598F4683 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z největších výrobců cukrovinek v České republice, patřící do nadnárodní skupiny, se sídlem ve Finsku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanik / seřizovač – elektromechanik.

Náplň práce:
• Zajišťování oprav zařízení a zodpovědnost za jejich provozuschopnost včetně včasného objednání náhradních dílů
• Seřizování strojů (výrobních linek) dle výrobních specifikací
• Správné vyplňování dokumentace (provozní karta nástroje a plán údržby)
• Pravidelné kontroly hotových výrobků dle zkušebního plánu, vizuálních pomůcek a instrukcí
• Dodržování pracovní a technologické kázně
• Práce ve 3-směnném provozu (8 hodinové směny)
Požadujeme:
• SOU/SŠ technického směru (strojírenský obor, zámečník, opravář, seřizovač,) nebo SOU/SŠ elektro zaměření
• Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
• Elektrotechnická kvalifikace dle vyhlášky č.50/1978 Sb.§ 5-8 - výhodou
• Praxe v potravinářství - výhodou
• Ochotu pracovat i ve 12 hod. směnném modelu (ranní/noční)
• Odpovědnost, pečlivost a vysoké pracovní nasazení
• Manuální zručnost – nutnost
• Dobrý zdravotní stav – práce v potrav. výrobě

Nabízíme:
• Práce na HPP ve stabilní nadnárodní výrobní společnosti
• Finanční ohodnocení dle zkušeností
• Příplatky za víkendy, svátky, noční služby
• Přeplácení přesčasů
• Pravidelné odborné školení
• Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi
• Práci v přátelském kolektivu
• Odměny za zlepšovací návrhy
• Příspěvek na penzijní připojištění
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Závodní stravování
• Měsíční bezplatní příděl cukrovinek
• Nástup dohodou, možno ihned
• Místo výkonu práce: Rohatec u Hodonína

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Rohatec

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha