Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Finanční manažer - automotive

referenční číslo: 8956 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Máte zkušenosti v oblasti financí a controllingu? Dokážete vést a motivovat tým? Pokud se poohlížíte po nové pracovní příležitosti, případně se chcete kariérně posunout výše, je pracovní příležitost určená právě pro Vás

Výrobní společnost automobilového průmyslu zvučného jména, hledá kolegu na pozici:

FINANČNÍ MANAŽER - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • vedení finančního a controllingového oddělení – vedení týmu 3 lidí
  • sestavování finančních plánů společnosti
  • prezentace výsledků zahraničnímu vedení společnosti
  • podílení se na tvorbě a schvalování investičních záměrů společnosti
  • zodpovědnost za finanční stránku projektů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 3 roky praxi na obdobné pozici (výrobní firma vítána)
  • AJ na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s tvorbou rozpočtů, znalost účetních standardů GAAP/ IFRS
  • dobré analytické myšlení a systematický postup v práci
  • práce na PC: MS Office, SAP
  • silná osobnost s dobrými vyjednávacími a argumentačními schopnostmi

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání pro dynamicky se rozšiřující firmu
  • nadstandartní platové ohodnocení adekvátní Vašim schopnostem a dovednostem
  • příspěvek na stravování
  • prémiové mzdové složky
  • otevřenost k uplatňování vlastních nápadů a přístupů
  • pomoc firmy s případnou relokací
  • místo výkonu práce: Vsetínsko

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha