Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Provozní elektrotechnik

referenční číslo: 5612 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Jste zruční a nevadí Vám práce na směny? Líbilo by se Vám pracovat na pozici PROVOZNÍ ELEKTROTECHNIK?

Pak tu máme příležitost právě pro Vás

Dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

PROVOZNÍ ELEKTROTECHNIK

Náplň práce

  • správa a údržba montážních a kompletačních strojů
  • komunikace se směnovými kolegy a dodavateli
  • kontrola bezproblémového chodu výroby
  • podpora atmosféry spolupráce
  • práce ve směnném provozu

Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického, strojního či elektrotechnického zaměření
  • praxe v oblasti elektrotechniky podmínkou
  • komunikativní AJ výhodou
  • znalost mechaniky a elektromechaniky
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na pojištění
  • sleva na firemní výrobky a služby
  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • bohatý balíček bonusů a benefitů
  • možnost osobního a profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha