Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista vstřikování

referenční číslo: 8935 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Pracujete jako obsluha vstřikovacích lisů? Máte chuť se kariérně posunout a stát se součástí stabilní výrobní společnosti automobilového průmyslu? Pokud jste si odpověděli kladně, tak pokračujte ve čtení i nadále

Výrobní automotive firma přijme kolegu na pozici:

SPECIALISTA VSTŘIKOVÁNÍ

Náplň práce

  • seřízení parametrů strojů před nájezdem nové výroby
  • evidování zmetkovitosti svěřeného výrobního úseku
  • doplňování materiálu
  • spolupráce s údržbou
  • aktivní řešení problémů vzniklých každodenní výrobou

Požadujeme:

  • OU, SŠ technického směru
  • minimálně rok zkušenosti se vstřikováním plastů (operátor, seřizovač…)
  • práci ve směnném provozu
  • respektování technologických postupů
  • samostatnost

Nabízíme:

  • lákavé mzdové podmínky
  • nástup pod kmen společnosti
  • příspěvek na stravování přímo ve společnosti
  • možnost kariérního postupu v rámci firmy
  • bonusové mzdové složky
  • místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha