Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta s dlouholetou tradicí na českém trhu,zabývajícího se prodejem produktů pro dentální hygienu a péči o tělo, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Asistentka prodeje pro pobočku v Brně – OC Olympia.

Asistentka prodeje produktů péče o zuby a tělo -až 19.000 Kč

referenční číslo: 5949 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu, a to zejména v prodeji produktů pro dentální hygienu a péči o tělo, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Asistentka prodeje pro pobočku v Brně – OC Olympia. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- prodej produktů zubní hygieny a ostatních produktů v kategorii péče o tělo
- poskytnutí odborného poradenství zákazníkům
- komunikace se zákazníky
- obsluha pokladny
- vybalování a doplňování zboží
- úprava prodejny

V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete Váš profesní životopis s fotografií.

Požadujeme:

- prodejní talent
- vysokou úroveň komunikace a profesionální přístup k zákazníkům
- uživatelská znalost PC
- příjemný vzhled a vstřícné jednání
- ochota učit se novým věcem
- znalost dentálního oboru, praxe v prodeji kosmetiky či farmacie výhodou

Nabízíme:

- zaměstnání přímo pro společnost - ve stavu kmenových zaměstnanců
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr, ve které se můžete seberealizovat
- základní mzda 15.000 Kč provize z prodeje (až 4.000 Kč/měsíc)
- pracovní doba: krátký/dlouhý týden (12 hodinové směny)
- zajímavou práci v klidném a čistém prostředí
- kompletní odborné zaškolení
- místo výkonu práce Brno OC Olympia (dobrá dopravní dostupnost)
- získání praxe v oboru dentální hygieny

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha