Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Administrativa - zadávaní dat do MS Excel, 110 Kč/hod

(referenční číslo: 13-12-213525/JD)

Sháníte v současné době krátkodobější přivýdělek či brigádu? Jste pečlivý kandidát s orientací na detail?

Pro našeho klienta hledáme šikovného a spolehlivého brigádníka na pozici:

Administrativní brigádník

Náplň práce:

  • práce s MS Excel – zadávání a přepis dat
  • administrativní podpora oddělení

Termín: 2.9., celý den
Plat: 110 Kč/hod.
Lokalita: Praha 6

Požadujeme:

  • ideálně student/ka VŠ
  • administrativní praxe
  • MS Office
  • pečlivost, orientace na detail
  • časová flexibilita

Nabízíme:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 110 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Administrativa
Typ nabídky: Částečný úvazek