Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SABANERO s.r.o.

Vývojáři webu a multimédií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9979130790 | aktuálnost: 31. 10. 2016

Umíš HTML a CSS? To nám stačí, my vás naučíme zbytek. Tvůrce cloudové aplikace SHOPNERO hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Kodér/ka.
Hledáme člověka, který se nebojí samostatnosti, zodpovědnosti, má rád svou práci a dělá ji s chutí.

Pracovní náplň:
-kódování
-převádět připravenou grafiku do krásného webu, který bude funkční na všech prohlížečích a ve všech zařízeních
-podílet se na posouvání hranic v oblasti vývoje webových prezentací

Požadavky:
-HTML5, CSS3, případně PHP
-ovládat jQuery
-znát základy ovládání Photoshopu a Adobe Illustrator
-nejen grafické cítění, ale i smysl pro humor
-být odpovědný a dobrý parťák do týmu

Nabízíme:
-nadstandardní platové ohodnocení
-odborný růst vedle zkušených kolegů
-vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci
-firemní bonusový systém
-další očekávané, ale i neočekávané benefity

Proč zrovna SABANERO?
-Jsme firma s příjemným kolektivem, který táhne za jeden provaz,
-naše aktivity jasně vyjadřují, jací jsme a jak chceme být vnímáni našimi klienty,
-zaručujeme podporu vaší práce

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SABANERO s.r.o., Ing. Lenka Pšenicová, Administrativa, office@sabanero.cz, +420 777 457 907