Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Mělník

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11424130769 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Náplň práce: samostatný výkon náročných specializovaných agend péče o osoby, rodiny a skupiny v nepříznivé sociální situaci, zajišťování sociálně-právního poradenství, poskytování soustavné sociální pomoci v přímém styku s osobami nebo rodinami, které se dostaly do nepříznivé situace, anylyrická dokumentace SS, technické zajištění budov.
Požadujeme: uchazeč musí být fyzickou osobou, která je státním občanem České republiky, popřípaě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má na území ČR trvalý pobyt a dosáhla věku 18 let. Vysokoškolské vzdělání v oblasti sociální práce nebo příbuzných oborů dle zákona 108/2006 Sb. bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům. praxe v oboru ( i formou stáží a dobrovolnictví), orientace v projektové dokumentaci, kreativita, samostatnost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, prokazatelný zájem o danou problematiku, znalost problematiky pobytových sociálních sllužeb, znalost příslušných právních předpisů, SQSS apod. uživatelská práce na PC, ochota stále se vzdělávat a pracovat na vlastním rozvoji, řidičský průkaz sk B.
PŘIHLÁŠKA MUSÍ OBSAHOVAT TYTO NÁLEŽITOSTI:
- přesné označení výběrového řízení
- jméno, příjmení
- datum a místo narození
- státní příslušnost,
- místo trvalého pobytu,
- číslo občanského průkazu,
- datum a podpis
K přihlášce se připojí tyto dokaldy:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis,
-kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, příp. kopie osvědčení z kurzu Pracovník v soc. službách
- výpis e evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.
TERMÍN NÁSTUPU DOHODOU
TERMÍN DORUČENÍ PŘIHLÁŠKY DO 30.9.2016 DO 9:00 HOD. PÍSEMNĚ NA ADRESU MĚSTKÝ ÚŘAD, PERSONÁLNÍ A MZDOVÉ ODDĚLENÍ, NÁM. MÍRU 51, 276 01 MĚLNÍK

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 15 120 - 22 750 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail