Typ nabídky

Minimální mzda

Sestra Dialyzačního střediska (Praha - Bulovka)

referenční číslo: 58FF33E3 | aktuálnost: 02.05.2017

B. Braun Medical s.r.o.

Náplň práce

Do týmu dialyzačního střediska v Praze na Bulovce hledáme zdravotní sestru se vstřícným vystupováním a ochotou pečovat o pacienty s chronickým onemocněním ledvin.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Praktické provedení akutních a chronických hemoeliminačních výkonů v souladu s klinickými standardy pracoviště
- Vedení zdravotnické dokumentace dle standardů pracoviště
- Obsluha zdravotnických přístrojů
- Evidence a vykazování provedených zdravotnických výkonů jednotlivým zdravotním pojišťovnám

Požadujeme

- Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (všeobecná sestra)
- Specializační studium výhodou
- Praxe na DS, ARO nebo JIP výhodou
- Zkušenosti s obsluhou zdravotnické techniky výhodou
- Znalost práce s PC
- Týmovou spolupráci, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, schopnost dlouhodobě pečovat o chronicky nemocné pacienty
- Znalost AJ výhodou

Nabízíme

- Stabilní a silné zázemí nadnárodní společnosti
- Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
- Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
- Podporu dalšího odborného vzdělávání
- Nadstandardní program zaměstnaneckých výhod
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Motivační finanční ohodnocení

Místo pracoviště: Budínova 2464/2b, Praha 8

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita