Typ nabídky

Minimální mzda

Údržbář budov (Olomouc)

referenční číslo: 58F1EA9A | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • běžná údržba budov - izolatérské práce, instalatérské práce (výměny kohoutků, těsnění aj.), tmelení, práce ve výškách (opravy střech, světlíků aj.)
  • údržba areálu - údržba zeleně, úklid a další

Požadujeme

  • SOU
  • praxe v oboru alespoň 2 roky
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota učit se novému
  • ochota k práci ve výškách
  • zručnost
  • odpovědnost, samostatnost
  • řp. sk. B,T

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Místo pracoviště: Řepčínská 35/86, Olomouc

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity