Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager - příprava / řízení - dodávky pro automotive

referenční číslo: S003/010416 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro společnost s německým vlastníkem, který má v ČR 1 z výrobních závodů a zabývá se povrchovými úpravami komponent a autodílů, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
PROJECT MANAGER - příprava / řízení - dodávky pro automotive
Vaším úkolem bude připravovat nové výrobní projekty a dále koordinovat plnění probíhajících zakázek.
Konkrétní pracovní náplní bude:
- jednání se zákazníky o požadavcích
- stanovení termínů dodání ve vztahu k výrobním kapacitám
- příprava všech procesů - technologický postup, výroba, logistika dodání
- zpracování potřebné dokumentace pro zahájení výroby
- úzká spolupráce s technologií, výrobou a kvalitou

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru
- zkušenost z výrobního prostředí a přípravy výroby
- znalost procesů užívaných v automotive - ISO případně TS, Lean Production, FMEA apod.
- zkušenost s projektovou prací
- technické povědomí
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office
- znalost angličtiny s doplněním částečné němčiny

Nabízíme

Možnost pracovat pro rozvíjející se závod. Využití jazykové výbavy. Cestování za klienty do zahraničí. Zajímavé mzdové podmínky.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita