Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Zákaznická podpora s NJ+AJ

referenční číslo: 8347 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Toužíte pracovat pro prestižní společnost, špičku ve svém oboru? Umíte perfektně komunikovat německým jazykem a problémy Vám nedělá i angličtina? Hledáte pracovní uplatnění na pozici v zákaznickém servisu v Brně?

Potom hledáme právě Vás

Úspěšná mezinárodní společnost rozšiřuje svůj tým na pozici:

ZÁKAZNICKÁ PODPORA s NJ+AJ

Náplň práce

  • řešení zákaznických dotazů po telefonu
  • poskytování informací o službách společnosti
  • práce v interním systému
  • každodenní komunikace v německém i anglickém jazyce

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost němčiny - schopnost plynulé konverzace
  • středně pokročilou znalost angličtiny
  • dobré komunikační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • odolnost proti stresu, týmový duch

Nabízíme:

  • zajímavou práci v moderním prostředí
  • mezinárodní mladý kolektiv
  • velmi dobré mzdové podmínky
  • profesní a osobní růst
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • nástup září 2016
  • místo výkonu práce: Brno centrum

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha