Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Počítačová společnost, s.r.o.

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11065830714 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Místo výkonu práce: Praha a okolí
Kontaktní osoba: Frank Jakub, tel.: +420 736 665 664, e-mail: info@pocspol.cz

Náplň práce:
- správa a údržba operačních systémů počítačů, softwarových aplikací a počítačových i komunikačních sítí
- komplexní spárvu síťových prvků a strukturované kabeláže včetně zapojení
- správa a péče všech koncových zařízení
- technická podpora uživatelů a jejich práce s IT zařízeními
- zodpovědnost za komunikaci s IT odděleními

Váš profil:
- minimálně středoškolské vzdělání pokud možno v oboru elektro nebo informačních technologií, praxe v předchozím zaměstnání není podmínkou
- vhodné pro absolventy škol
- všeobecný přehled v oblasti IT
- aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
- dobré komunikační schopnosti a ochota pomáhat kolegům
- spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatně plnit úkoly
- chuť učit se nové věci
- řidičský průkaz B
- výpis z rejstříku trestů

Osobnostní předpoklady:
- samostatnost a zodpovědnost
- proaktivní přístup k práci
- schopnost komunikace se zákazníky
- ochota dalšího rozvoje znalostí a dovedností v IT oblasti

Nabízíme:
- pracovní poměr na plný úvazek (40 hodin týdně) na dobu neurčitou
- důkladné zapracování na pracovní pozici a pravidelná odborná školení
- odpovídající mzdové ohodnocení
- místo výkonu práce: Praha a okolí
- stravenky - po ukončení zkušební doby (3 měsíce)
- po zaučení automobil a mobilní telefon i k soukromým účelům
- slušné zacházení
- pružná pracovní doba
- příspěvek na penzijní pojištění (po 6-ti měsících)
- nástupní plat 15 000,- Kč hrubého / po zkušební době: základní mzda 15 000,- Kč hrubého, pohyblivá část 3 000,- 20 000,- Kč hrubého dle odvedené práce
- nástup: ihned, dle dohody

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha