Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jaromír Matouš

Návrháři interiérů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11400500793 | aktuálnost: 10. 9. 2016

PRODEJCE/-KYNĚ KUCHYNÍ - BYTOVÝ ARCHITEKT/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: prodej pro kuchyňské studio "STYLBYT" v Hradci králové - Kukleny. Prodáváme: kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny a ostatní nábytek na míru z vlastní výroby. Nábytek vyšší kvality včetně elektrospotřebičů. Po dobu 6-ti měsíců budete mít k ruce zkušeného prodejce, později vám bude také k dispozici.
- Nabízíme: téměř neomezené možnosti kreativity, samostatně zakázku zpracovat, kontrolovat její průběh až do předání zákazníkovi
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo vystudovaný design, výhodou znalost grafických programů (KitchenDraw,SPIRIT nebo ArCon), není podmínkou - zaškolíme, schopnost komunikovat s koncovými zákazníky, příjemné vystupování, samostatnost, časovou flexibilitu
- V případě vážného zájmu zasílejte životopisy na email: admin.stylbyt@email.cz, v předmětu uveďte pozice: "prodejce", kontaktní osoba Ladislava Sílová, tel. 728 484 158, od 8:00 do 15:00 hod. Odpovíme všem uchazečům, kteří pošlou životopis.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail