Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

IT brigáda nástup ihned

(referenční číslo: 3-19-212210/JD)

Baví Vás práca s PC a chcete vědet víc? Táto brigáda je vtom případě právě pro Vás

  • kontrola vyráběných PC
  • kontrola součástek notebooku a jeho funkčnostiNutnost odpracovat cca od 23.8.2016 nebo 24.8.2016 do 25.9.2016.

Požadujeme:

  • nástup IHNED
  • ochota pracovat 8-10 hodin denně
  • technické znalosti (nutná znalost elektro,PC,hardware)
  • IT vzdělání výhodou

Nabízíme:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 110 - 110 Kč / měsíc
Region: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Částečný úvazek