Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

WIMEX s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10227410729 | aktuálnost: 22. 10. 2016

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: zamestnani@wimex.eu s uvedením poznámky v předmětu zprávy: Skladník na hlavní pracovní poměr.

Pracovní náplň: odpovědnost za správné vychystání a příjem zboží podle výdejek/příjemek, provádění pravidelných i mimořádných inventur zboží a materiálu ve skladu, zabezpečování nakládky, vykládky zboží na dopravní prostředky.

Požadavky: min. vzdělání - SOU s výučním listem, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny, výhodou oprávnění a praxe na ručně vedené VZV a praxe ve skladovém hospodářství (není podmínkou).

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci se zaměstnaneckými benefity - podnikové stravování, příspěvek na stravování ve výši 50%, dovolená navíc, prémie, pravidelná pracovní doba v 2 směnném provozu, nástupní hrubá měsíční mzda 16.000,- Kč s předpokladem navýšení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 18 600 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

WIMEX s.r.o., Simona Vajsarová, zamestnani@wimwx.eu

Odpovědět na inzerát